Program „Śniadanie daje moc”.

 

 

Sprawozdanie z programu Śniadanie daje moc
w oddziałach 0

 

Przygody Maksa, Toli i żarłocznego Wszystkojada, stały się inspiracją dla wszystkich sześciolatków w naszej szkole.
Dzieci chętnie brały udział w  realizacji misji śniadaniowych i podczas świetnej zabawy dowiedziały się , jaką rolę w życiu człowieka pełni śniadanie –najważniejszy posiłek dnia. Poznały też  i stosowały na co dzień dwanaście zasad zdrowego odżywiania.
8 listopada, w dniu Śniadanie daje moc, wszystkie „zerówki” zorganizowały uroczyste śniadania.
Dzieci , przy aktywnym udziale i wsparciu rodziców i wychowawców, przygotowały pyszne , kolorowe, zdrowe kanapki. Śniadanie- najważniejszy posiłek dnia stał się dla dzieci nie tylko okazją do nauki, ale też wspaniałą zabawą.

 

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.