„Cudze chwalicie, swego nie znacie…”
    Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do udziału w POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POETÓW POGRANICZA WARMII, MAZUR I SUWALSZCZYZNY organizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ełku i Starosty Ełckiego. Podczas eliminacji przeprowadzonych 24 lutego 2014r. na szczeblu szkolnym wyłoniono troje reprezentantów:
I miejsce – Sandra Długołęcka z kl. 6e – uczennica p. Wiesławy Konieckiej,
II miejsce – Julianna Żołobów z kl. 6d – uczennica p. Honoraty K. Sadowskiej,
III miejsce – Łukasz Haraburda z kl. 6d – uczeń p. Honoraty K. Sadowskiej.
28 lutego 2014r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej spotkali się uczniowie klas szóstych szkół podstawowych, gimnazjaliści i uczniowie szkół średnich z terenu powiatu ełckiego, by na szczeblu powiatowym zaprezentować wiersze poetów współczesnych oraz dzieła twórców mazurskich z XIX i pierwszej połowy XX wieku.
Reprezentanci naszej szkoły Sandra Długołęcka i Łukasz Haraburda, zajmując w etapie powiatowym odpowiednio II i III miejsce w kategorii szkół podstawowych, będą prezentować wybrane utwory na kolejnym etapie – w konkursie regionalnym 7 marca 2014r. w Olecku.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Honorata K. Sadowska

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.