wychowawcy  dokumenty zajęcia counas

W świetlicy prowadzone są następujące zajęcia:

zajęcia plastyczne,
zajęcia umuzykalniające,
zajęcia ruchowe,
zajęcia opiekuńcze,
zajęcia swobodne,
gry i zabawy stolikowe,
pomoc w odrabianiu lekcji

Drodzy Państwo jest to trudny czas dla nas wszystkich, dlatego wychowawcy świetlicy przygotowali krótką prezentację z propozycjami jak urozmaicić okres oczekiwania na zniknięcie wirusa. :)
Zapraszam do obejrzenia. Więcej pod linkiem
Dodatkowo odsyłam Państwa do śledzenia strony na FB "Rysunki na pisaku", gdzie znajdą Państwo sporo ciekawych propozycji jak rysować na piasku, ale i nie tylko - wykorzystać można różne materiały sypkie takie jak: mąka, sół czy cukier.
2.
W ramach działań profilaktyczno-wychowawczych zapraszam chętne dzieci do zapoznania się jak być bezpiecznym w czasach epidemii. Pod linkiem krótka piosenka i quiz.
3.
W związku z tym, że dzieci siedzą teraz z wiadomych powodów dużą ilość godzin w sieci, powstała więc prezentacja przypominająca zasady bezpiecznego korzystania z internetu.

Zachęcam do obejrzenia!

4.
Filmy, quizy, puzzle - dla każdego coś fajnego!

Dziękuję i pozdrawiam

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.